Wij willen de boom op de hoek van de Van Galenstraat en de Kortenaerstraat graag wat extra aandacht geven. Ons plan is om de stoeptegels rondom de boom te verwijderen en daar planten te plaatsen. Zo maken we van deze plek een fijne, groene hoek in de buurt.
Met dit initiatief hopen we niet alleen de straat mooier en groener te maken, maar ook te voorkomen dat er afval wordt gedumpt. Een verzorgde, groene omgeving nodigt uit tot respectvol gebruik en daar profiteren we allemaal van!
Ook zijn er mogelijkheden om een geveltuintje aan te leggen. Heb je een gevel die grenst aan de stoep en lijkt het je leuk om een stukje groen voor je deur te maken? Laat het ons weten, samen maken we de straat nog groener!
Doe mee!
Lijkt het je leuk om mee te helpen of mee te denken over de vergroening van de boomhoek op de Van Galenstraat en Kortenaerstraat? We kunnen alle hulp goed gebruiken, of je nu groene vingers hebt, ideeën wilt delen, of gewoon graag de buurt mooier maakt.
Laat van je horen en sluit je aan bij dit gezellige buurtinitiatief!